Integrator Robotów

Integrator Robotów

Podnieś jakość i wydajność realizacji w swojej firmie dzięki robotyzacji produkcji. Oferujemy profesjonalne rozwiązania technologiczne, które zwiększą efektywność firmy, jednocześnie minimalizując koszty związane z produkcją.

Gwarancja jakości

Dzięki wysokiej dokładności i wydajności nasze roboty spełniają swoją funkcję, zachowując właściwą jakość wykonania. Korzystanie z nich prowadzi do pozytywnych zmian struktury zatrudnienia w danym zakładzie.

Profesjonalizm

W celu zapewnienia maksymalnych korzyści w firmie przeprowadzamy audyt technologiczny przed rozpoczęciem każdego projektu. Nasze roboty są zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Niezawodność

Zależy nam na tym, aby nasze produkty w znacznym stopniu podnosiły wydajność w Twojej firmie. Roboty, poza dokładnością i prędkością wykonania nieosiągalną przez człowieka, zawsze utrzymują stałe tempo pracy.

Bezpieczeństwo

Automatyzacja i robotyzacja linii produkcyjnych niewątpliwie poprawia bezpieczeństwo w firmie, zastępując człowieka na wszystkich stanowiskach pracy, gdzie proces produkcji jest dla niego uciążliwy lub przekracza możliwość koordynacji i percepcji ciała ludzkiego.

Wyspecjalizowana kadra

Do zaprojektowania profesjonalnych rozwiązań niezbędna jest wiedza specjalistyczna w różnych dziedzinach. Dzięki kwalifikacji oraz doświadczeniu naszego zespołu jesteśmy przygotowani do tworzenia i optymalizowania nowych programów sterujących.

Pomoc techniczna

Wykonujemy usługi przeglądów okresowych, szybkie serwisowanie robotów przemysłowych oraz programowanie optymalizacji ich pracy. Prowadzimy szkolenia, podczas których zyskasz niezbędne informacje dotyczące obsługi naszych produktów.

Partnerzy

Współpracujemy z doświadczonymi, profesjonalnymi firmami, co pozwala nam realizować projekty najwyższej jakości.

Paletyzacja szyb
Kontekst realizacji Proces paletyzacji tak niestabilnego, podatnego na uszkodzenia mechaniczne materiału jak szyby jest niezwykle niebezpieczny. Zarówno ryzyko zniszczenia elementu jak i uszczerbku na zdrowiu...
Czytaj więcej "Paletyzacja szyb"
Pakowanie klocków hamulcowych
Kontekst realizacji W sytuacji gdy przez linię produkcyjną przechodzi kilkaset produktów operacje wybierania i pakowania stanowią wyzwanie dla operatorów. Wybranie odpowiedniego elementu z taśmy, lub...
Czytaj więcej "Pakowanie klocków hamulcowych"
Stanowisko paletyzacji rolek folii
Kontekst realizacji Paletyzacja to układanie detali na palecie w określony sposób. Jest najczęściej robotyzowanym procesem na liniach przemysłowych świata. Ze względu na monotonię, ciężar przenoszonych...
Czytaj więcej "Stanowisko paletyzacji rolek folii"

Kontakt

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!


INTEGRATOR ROBOTÓW sp. z o. o.
ul. Piłsudskiego 67B
36-065 Dynów
Polska813-383-57-59
385630777

+48 503 323 590
biuro@integratorrobotow.pl